Villa Zandoli, Vue Sur La Baie De La Cherry
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Rökning förbjuden Rökfria rum |
| Barnvänligt Barnsängar Barnvagn | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Villa Zandoli, Vue Sur La Baie De La Cherry Le Diamant med 4 sovrum, som har en pool och plats för upp till 8 personer, ligger inom 4 km från Cap 110. Den här villan med 3 badrum, som ligger ungefär 15 minuters bilresa från House of Sugar, lockar gästerna med solterrass och utomhusbassäng.
Gästerna kommer att njuta av närheten till Eglise Notre-Dame de la Bonne-Delivrance des Trois-Ilets, som ligger inom 7 km från denna villa. Gästerna kan också ta sig till Maison du Bagnard, som ligger ungefär 10 minuters bilresa bort.
Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också bland bekvämligheterna i badrummet.
I Villa Zandoli, Vue Sur La Baie De La Cherry finns bekvämligheter för självhushållning, som kylskåp, ugn och glas i ett komplett kök. Restaurangen Le Poisson rouge erbjuder västindiska specialiteter mindre än 1 km bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Säkerhetsfack
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
- Brandsläckare
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Torktumlare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Solsängar
- Solterass
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Barnsängar
- Barnvagn
- Bordsspel
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Villa Zandoli, Vue Sur La Baie De La Cherry?
Ja, Villa Zandoli, Vue Sur La Baie De La Cherry erbjuder Wi-Fi. - ❓
Erbjuder Villa Zandoli, Vue Sur La Baie De La Cherry ett kök?
Villa Zandoli, Vue Sur La Baie De La Cherry har ett komplett kök med kylskåp, ugn och glas. - ❓
Är husdjur tillåtna i denna villa?
Gästerna får bo på denna villa med sina husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i villan?
Utsikten över havet erbjuds till gästerna i villan. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor på Villa Zandoli, Vue Sur La Baie De La Cherry?
På Villa Zandoli, Vue Sur La Baie De La Cherry kan du utforska Le Diamants viktigaste landmärken, inklusive House of Sugar (6 km), Cap 110 (4 km) och Maison du Bagnard, som finns inom 10 minuters bilresa.